Переміщено виробничі потужності

27 квітня 2022

В умовах воєнного стану на територію Тернопільської області переміщено виробничі потужності одного з підприємств Запорізької області – виробника майонезу, соусів та олії. Для облаштування на новому місці підприємству необхідно здійснити поточний ремонт, а також тестування обладнання. З метою організації виробництва на підприємстві зможуть працевлаштувати близько 80 людей. За словами керівника, повноцінне виробниче відділення розміщене у нашій області на постійній основі.  

Зміни в оподаткуванні сільгосппідприємств та програми фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників на 2022 рік.

8 лютого 2022

15 лютого поточного року о 11:00 год.  відбудеться нарада-семінар у форматі ZOOM конференції, за участю фахівців управління ДПС у Тернопільській області, фахівця управління Держгеокадастру у Тернопільській області та фахівця Управління Держпраці у Тернопільській області. На засідані заплановано обговорити питання: програми фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників, податкові зміни в законодавстві, а саме: зміни оподаткування  сільгосппідприємств, які є платником єдиного податку ІІІ – ІV групи, введення мінімальної величини податкового зобов'язання (МПЗ) з плати податків, зборів і платежів, розмір земельної ділянки при звільненні від оподаткування продажу с/г продукції не має значення, зміни, які очікують керівників підприємств, керівники які мають податковий борг,  з питань декларування доходів фізичних осіб, ПДФО, ЄСВ у 2022 році; додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів; земельна реформа. Запрошуємо Вас приєднатись до вищезазначеної ZOOM конференції за посиланням. Посилання для підключення: https://us02web.zoom.us/j/4132872153?  pwd=WWNZZ2FScEV6RmhJWG1yZThzdTE1dz09Ідентифікатор конференції:  413 287 2153         Код доступа:  520092  Контактна особа – Тільчак Альона Олександрівна, тел.. 524760;      моб. 097 904 85 95.  

Онлайн конференція з вантажовідправниками зернової продукції (АТ ,,Укрзалізниця”)

9 грудня 2021

Відбулась он-лайн конференція з вантажовідправниками зернової продукції за участю керівників АТ ,,Укрзалізниця”, департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, голови громадської спілки ,,Зернові склади Тернопілля”, зернозберігаючих елеваторів області. Під час заходу обговорено ситуацію на ринку зерна, забезпечення вагонами – зерновозами та тепловозами зерноскладів і елеваторів регіону. За результатами зустрічі учасникам запропоновано взяти участь в аукціонах із закупівлі вагонів для вирішення господарських питань з транспортування зерна до місць призначення з метою забезпечення подальшого  своєчасного виконання укладених експортних контрактів.

Смарт Спеціалізація: діалог для трансформації регіону

8 грудня 2021

Український інститут міжнародної політики організовує третю міжнародну конференцію „Смарт Спеціалізація: діалог для трансформації регіону”, що відбудеться 16 грудня 2021 року для обговорення досвіду розобки Смарт Спеціалізації  в Україні. Зокрема до заходу планується залучити не лише  координаторів розроблення Смарт Спеціалізації в Тернопільській області, Київській, Львівській, Донецькій і Луганській але й учасників підприємницького відкриття Тернопільської області у АПК (сільськогосподарські кооперативи „Український кластер виробників равликів”, „Файна поляна”, „Волошковий край”).

Другий щорічний форум UkraineInvest ,,MAKE in UA” (Виробляй в Україні)

6 грудня 2021

14 грудня 2021 року відбудеться Другий щорічний форум UkraineInvest ,,MAKE in UA” (Виробляй в Україні), організований Державною установою ,,Офіс із залучення та підтримки інвестицій”. Метою заходу є презентація основних економічних досягнень держави і програми залучення інвестицій у виробничий сектор України. Обговорення історій успіху та актуальних викликів стануть невід’ємними складовими заходу з метою забезпечення інтерактивного діалогу з українськими та іноземними інвесторами. Форум буде проведений у комбінованому форматі ,,офлайн” та ,,онлайн”  з дотриманням карантинних обмежень, встановлених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Захід проходитиме за участю представників Уряду, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України і світу, заплановано до проведення із залученням близько 40 спікерів, більш ніж 5000 слухачів ,,онлайн” із понад 50 країн. Для участі у форумі запрошуються керівники (власники) та представники підприємств агропромислового комплексу області. Контактна особа з питань участі та реєстрації у форумі – М.Збанацька; моб. тел.: (066) – 966-47-08; e-mail: communications@ukraineinvest.gov.ua.

Про департамент агропромислового розвитку

Обов'язки та функції працівників департаменту агропромислового розвитку

Дяльність агропромислового департаменту

Агропромислова галузь є однією із провідних в області.

Вакансії

Відсутні